Modne parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem

Bez względu na to, czy deszcz kropi, czy leje, wolimy w czasie opadów zostać w domu. Bo mokro, bo zimno, bo wietrznie. Nie zawsze jednak jesteśmy w tak komfortowej sytuacji. Z domu trzeba wyjść. Do pracy, do sklepu lub załatwić wszelkiego rodzaju sprawunki. I wtedy sięgamy do szafy po parasol. Ten duży od razu rzuca nam się w oczy. Tego mniejszego, składanego, trzeba czasem poszukać dłużej (ale za to zmieści się on w damskiej torebce). Gdy mamy już parasol, ruszamy w drogę. To właśnie on ochroni nas i nasze ubrania przed deszczem. Czy to oznacza, że funkcja użytkowa jest najważniejsza? Oczywiście, że nie. Parasol może być piękny i modny.

Zjawiskowe parasole z nadrukiem zazwyczaj zachwycają drobnym detalem, który wysuwa się na pierwszy plan. Oryginalna rączka, wzór, zdjęcie, często są powodem, dla którego inni zerkają na nasz parasol z zachwytem. Parasol może wyróżniać się kontrastowym kolorem drutów, przezroczystym okienkiem wyciętym w materiale, doczepionymi falbankami. Parasole mogą być kwiatami, zwierzętami, postaciami z bajek. Sprawdźmy, jakie parasole noszą gwiazdy sceny i filmu. Osoby z pierwszych stron gazet bardzo często są z modą za pan brat. Niech nas zainspirują!

Parasole z nadrukiem najczęściej zabieramy ze sobą jesienią, kiedy na dworze jest szaro i buro. Zrezygnujmy z tej wszechobecnej czerni. Zostawmy ją mężczyznom. My, kobiety, dodajmy trochę energii tej porze roku. Żółty, pomarańczowy, czerwony – te kolory ożywią trochę tę naszą, nie zawsze złotą, polską jesień. A zielony przywoła wiosenne wspomnienia (ta pachnącą skoszona trawa…).

Kupując parasol pamiętajmy, że powinien nam służyć przez lata. A więc nie niska cena, a jakość wykonania powinna znaleźć się na pierwszym miejscu. Tak, tak, parasole z nadrukiem powinny być nie tylko modne, ale i trwałe, co będzie niezwykle przydatne w czasie deszczowej i wietrznej aury. I właśnie takie solidne i nietuzinkowe parasole wybierajmy sobie, swoim bliskim i swoim klientom. Z pewnością spadnie na nas deszcz komplementów.